Dracula 1: Resurrection

Android için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 623 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Anuman
Dracula 1: Resurrection; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz, macera ve bulmaca öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başaran eğlenceli bir strateji oyunudur.

Dracula 1: Resurrection; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz, macera ve bulmaca öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başaran eğlenceli bir strateji oyunudur.

1904 yılında Londra'da başlayan bir hikayeye tanık olacağınız oyunda, bu tarihten 7 yıl önce vampirlerin lordu Drakula kahramanımız Jonathan Harker tarafından yok edilmiştir. Kahramanımız Drakulanın yok edilmesi ile huzurlu bir hayat sürmektedir. Ancak karısının evden ayrılarak Drakula'nın ana vatanı Transilvanya'ya gitmesiyle alt üst olur. Bu beklenmedik kaçış kahramanımızı şiphelendirir ve karısının peşinden gider. Kahramanımız Jonathan Harker Drakula'nın ölmediğinden ve intikam almak istediğinden şüphelenir.

Oyunda size düşen görev bulmacaları çözerek ipuçlarını toplamak ve Drakula'nın gerçekten yaşayıp yaşamadığını bulmak.

Farklı bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyun severler için özel olarak geliştirilmiş Dracula 1: Resurrection oyununu mutlaka denemelisiniz.

Dracula 1: Resurrection indir
DİĞER SÜRÜMLER